iç dekorasyon alanında birçok referansa sahip olan Ulusoy inşaat ve taahhüt a’dan z’ye bütün tadilat ve İnşaat işlerinizi Temelden çatıya istediğiniz standartlarda teslim eder.ev dekorasyonu ve tadilatı konusunda uzmanlaşan ekipler ile birçok referansı noksansız ve müşteri memnuniyeti ile teslim eden firmamız, iç dekorasyon konusunda bütün yeteneklere sahip ve uzman profesyonel ekibiyle hizmet hazırdır. Alçı sıva ve dekorasyon konusunda Taş Dekorasyon, saten alçı, dekoratif boya, dekoratif taş uygulamaları, bölme Duvar, veranda yapımı, gizli ışık, kartonpiyer, stropiyer gibi bütün uygulamalar.Estetik ve sorunsuz bir şekilde kullanımınıza ve beğeninize SUNARIZ.Banyo yenileme, banyo tadilatı, mutfak yenileme gibi bir yapının yaşam alanının içerisinde yenilenmesi gereken bütün alanların dekorasyon adına ve işlevselliğini ve kolay kullanılabilirliğini arttırmak adına elimizden gelenin en iyi olanını yerine getiririz. Ev veya ofis içindeki alanları yaşanabilir hale getirmek için elimizden geldiğince Titiz çalışır ve şimdi teslim ederiz.iç dekorasyon alanında birçok iş kategorisine dekorasyon anlamında müdahale edebilmek yılların verdiği tecrübeyle mümkündür.Bizde bu anlamda bütün çalışmalarımızı tecrübemiz dahilinde yapmaya kendi bünyemizde birebir uygulamaya Özen gösteririz.Eski yapıların yenilenmesi, eski kapıların sökülmesi, şap, yerden ısıtma sistemi, kalorifer sistemleri, özel ölçülerde PVC Fransız kapı ve camlar, kartonpiyerler, RGB ışıklandırma sistemleri. yada başka konumda olmanız size hizmet vermemizi etkilemez. Karar vermeden önce bize ulaşın.iç dekorasyon Duvar bölme, duvar yıkımı ve mimari de daha kullanışlı alanlar yaratabilmek konusunda uzman olan Ulusoy İnşaat aynı zamanda dekorasyon işleriniz için Özgün Mobilya tasarımları ile daha estetik kullanışlı alanlar tahsis eder.İç mekanlarınızın dekoratif boyaları aynı zamanda yaşanabilir estetik alanların oluşumu konusunda iç mekan doğal taş uygulamaları da yapmaktayız.

Doğal taş uygulamaları nın birçok örneğini web tasarım çalışmamızda görebilirsiniz.Alçı sıva ile eski sıva üzerindeki kötü görüntüyü yok ederek aynı zamanda yalıtımını da yaparak daire ve Ofisinizdeki yaşam alanlarında daha sağlıklı ve Ferah alan oluşumları sayesinde yaşamanızı sağlarız Bütün ıslak alanların seramik ve fayans işleri ile ilgili Titiz çalışmalarımız sayesinde aynı zamanda doğal taş uygulamaları ile mekanlarınızda daha sağlam ve estetik bir görünüme sahip olursunuz.iç dekorasyonkonusunda mantolama, bahçe peyzaj düzenleme, kış bahçesi, bahçe Yolları yapımı, doğal taştan bahçe kaldırımları, süs havuzları, çiçeklendirme gibi peyzaj çalışmaları ile yaşanabilir bahçelerinizde inşa edebiliriz.Yapınızın iç dekorasyonunda değişik desenlerde estetik görünümü ve sağlam bir yalıtımı sahip olmanız birebir sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecektir.PVC kapı pencere imalatlarınızın ısıcam uygulaması kısmi kompozit uygulamaları ve doğal taşlarla yapılan bahçe peyzaj düzenlemenizi dekoratif anlamda sağlam yaşanabilir Ferah ortamlarla size sunabiliriz.Veranda yapımı ve çatı kapama işyerimiz gibi aynı zamanda ferforje imalatı gibi balkon kenarlarının ve cam kenarlarının Emniyet ve sağlamlık açısından da yeterlilik gösterebileceği imalat uygulamalarını da yapabiliriz.Hazır mutfağınızın yenilenmesi, komple mutfak tadilatı gibi tadilat gerektiren alanlarınızda özel Mobilya imalatı yaparak Mutfaktaki alanlarınızı daha yaşanabilir duruma getirebiliriz. 

Aynı zamanda Park ve doğalgaz su tesisatı gibi özel ilgi gerektiren ve önem arz eden konularda da profesyonel ekibimiz her zaman sizlere en iyi hizmet vermekten Onur duyar.iç dekorasyon konusunda ve komple tadilat işlerinizde bir telefon kadar yakınız Ulusoy inşaat  Bir evin iç dekorasyonu yapılırken öncelikle mekanı yaptırmak isteyen kişinin isteklerini ve zevklerini çok iyi algılamak gerekmektedir. Evde yaşamını sürdürecek olan birey sevdiği renk ve malzemeleri tabi ki evinde görmek isteyecektir. Çünkü sadece bu şekilde memnuniyet elde edilebilir. Bu yüzden belirlenen tarza uygun renk, doku, malzeme ve aydınlatma seçimi yapılır. Bu unsurların her birininin mekan…Evlerimiz hayatlarımızı sürdürdüğümüz en önemli yaşam alanlarıdır. Yaşam alanı olmalarından ötürü zaman zaman bakıma ve tadilata ihtiyaç duyarlar. Hem konfor hem de bakım için tadilat çok önemlidir. Tabi ki her binanın tadilat ihtiyacı farklıdır.Örneğin, yeni bir binanın tadilat ihtiyacı ile tarihi bir binanın tadilat ihtiyacı aynı olmayacaktır. Bu nedenle tarihi bir binanın tadilatı yapılırken iç dekorasyon                                       

Ofis tadilatları konusunda bir çok sektörel farklılıklara sahip işletmeye yeni yaşam alanları kurduk. Anahtar teslimi ofis tadilat ve onarım konusnda uzmanlaşan Ulusoy inşaat dekorasyon işyerinizin tümtasarım ve yapısını tamamen değiştirerek ferah, temiz, estetik iş alanlarında sürenizi verimli geçirmenizi sağlayacaktır. Bir çok işletmede komple işyeri dekorasyonu, işyeri tadilatları yaptık. İşlemler sırasında alçı, dekoratif boya, tavan eps Tadilat yapan firmalar bünyesinde Ulusoy inşaat daire ve işyeri tadilatlarında iş öncesi iş program aşamalarının yapılabilmesine bağlıdır. Yapılacak iş öncesi keşif ve iş programının iyi çıkması, işin sağlığı açısından son derece iyi bir hareket olacaktır. Tadilat yapan firmalar halihazırda oturulan dairenin içerisindeki yapılan program ev veya işyeri içindeki tüm eşyaların ayrı bir alana çıkması…Projelerimizde müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Başarılarımızı diğer bölgelere taşıyarak ve büyüme potansiyeli gördüğümüz iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.Müşterilerimizin beklentilerine uygun memnuniyet seviyesini üst seviyede tutmak. Taahhüdümüz altında olan projeleri standartlara uygun ve zamanında tamamlamak. Teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulamak. İş güvenliğini hassasiyetle uygulamak ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak. Projelerimizde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak.Müşterilerimize, birbirimize, yaşadığımız topluma ve çevreye karşı özenliyiz. Sürdürülebilir büyüme ve fark yaratmak için işimize özenle yaparız. Birbirimize, müşterilerimize, tedarikçilerimize karşı verdiğimiz sözü yerine getiririz. Yaptığımız işin, verdiğimiz sözlerin, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin arkasında dururuz.

Paylaş