Prefabrik Ev Montaj ve Demontaj (Söküm)Prefabrik montaj ve demontaj (söküm), prefabrik montaj ve demontaj söküm işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından itina ile demontaj söküm yapılır. Titizlikle yapılan demontaj söküm işlemleri prefabrik yapıların tekrardan istenilen farklı bir yerde montaj yapılmasına olanak sağlamaktadır.
ulusoy Prefabrik montaj ve demontaj (söküm) işlemleri profesyonel kişiler tarafından yapılmadığı taktirde prefabrik yapıların malzemeleri ciddi anlamda zarar görür deformasyon olur. Tekrar montaj yapım sırasında ciddi maliyetler oluşturmaktadır. Prefabrik ev montajı yapımı prefabrik yapının m2 büyüklükleri ve tek katlı iki katlı olmasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.Örnek verecek olursak; 100m2 tek katlı bir prefabrik yapıyı uzman bir montaj ekibi 4 kişilik bir ekip 5 günde montaj işlemini, elektrik tesisatı, su tesisatlarını gerçekleştirebilir. Aynı büyüklükte iki katlı prefabrik yapının montaj işlemi 4 kişilik bir ekiple 7 günde yapılmaktadır.
100m2 tek katlı bir yapının söküm işlemi (demontajı) 2 günde yapılmaktadır.Demontaj söküm yapılan prefabrik yapılarda tekrar tekrar sökülüp takılmaya elverişlidir. Prefabrik yapınızın demontaj söküm ve montaj işlemleri için Ulusoy Prefabrik Çelik Yapı ile iletişime geçebilirsiniz.Prefabrik ev tadilat, bakım, onarım, plan ve proje değişiklikleri uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Bilgi ve fiyat için bizim prefabrikle iletişime geçiniz.Prefabrik yapılar neden sökülür demontaj yapılır.Prefabrik yapılar şantiyelerde işlemler bittikten sonra bir başka şantiyede kullanılmak amacıyla demontaj yapılmaktadır.
Montaj işlemleri prefabrik yapılar fabrikalarda ön üretimleri gerçekleştirilen ve istenilen yerde montajları gerçekleştirilen hazır yapılardır. Prefabrik yapıların montajları profesyonel ekipler tarafından yapıldığı sürece bir problemle karşılaşılmamaktadır.Prefabrik yapılarda malzeme kalitesi kadar montaj işciliğide çok önemlidir.En iyi malzemeyi kullanıyor olsanız bile montajı yapan ekip işle ilgili yeterli bilgi birikim ve tecrübeye sahip değilse yapılan prefabrik yapılar istenilen verimi vermemektedir ve zaman içinde birtakım problemlerle karşılaşılabilmektedir Uzman montaj ekiplerimizce yapılan prefabrik yapılarımız yıllarca sorunsuz kullanılabilmektedir. Ayrıca prefabrik yapının zaman içinde yerinde yapılmak istenilen değişiklikler demontajişlemleride firmamız tarafında itinayla yapılmaktadır.Demontaj işlemleri prefabrik yapıların büyüklüklerine bağlı olarak değişmektedir ortalama yüz metre kare bir prefabrik yapı üç iş gününde sökülebilmektedir demontaj yapılabilmektedirTekrar prefabrik yapılarınız farklı bir yerde montaj yapılabilmektedir montaj yapılma süresi 5 iş günüdür Firmamız bünyesinde montaj ve demontaj hizmetleri uzman kadromozla verilmektedir.• Sizin de hayallerinizi bizim prefabrik gerekleştirebilir. Anahtar teslim projeler için bizi arayabilirsiniz.
TÜRKİYENİN HER YERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ & PAZAR GÜNLERİ AÇIĞIZ İsteğiniz Doğrultusunda İhtiyaca Göre Projeler Yapılabilmektedir Prefabrik Ev Müşteri Mennuniyeti, Sınırsız Servis Hizmeti, Ödemede kolaylık, Kredi kartı Geçerlidir Zengin Proje Çözümleri ile SİZ değerli Müşterilerimize ULUSOY PREFABRİK olarak hizmet vermekteyiz. DOĞRU TERCİHLE HUZURLU YARINLARA
BİZ HERŞEYİ DÜŞÜNDÜK, ÇÜNKÜ BİZDE SİZDEN BİRİYİZ ULUSOY PREFABRİK. FİYATIMIZA DAHİL OLMAYANLAR
Zemin Betonu, Her türlü harfiyat işleri, Zemin kaplamaları, Nakliye, Şehir dışı montajlarda montaj ekibinin konaklama giderleri fiyatlarımıza dahil değildir. Anahtar teslim projeler için bizi arayabilirsiniz Ulusoy Prefabrik.

Paylaş